Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

Jak samodzielnie wdrożyć Bitrix24? - Kurs o Bitrix24

zdjęcie-artykuł

ITrix team

Wiele opinii krążyło na rynku na temat Bitrix24. Ludzie mówili, że to potężne narzędzie, ale nieco trudne w opanowaniu. Na polskim rynku brakowało materiałów, które by rzeczywiście pokazały, jak używać Bitrix24 od podstaw i jak je wdrożyć w firmie.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć kurs "Od zera do Bitrix24 bohatera". Dzięki niemu możesz szybko nauczyć się tego systemu i zaimplementować go samodzielnie. Teraz opowiemy ci o wszystkim, co musisz wiedzieć o tym kursie.

Zobacz, jak wygląda kurs od środka

Przygotowaliśmy odcinek, w którem omawiamy możliwości samodzielnego wdrożenia Bitrix'a i pokazujemy kurs "Od zera do Bitrix24 bohatera" od środka.
Omawiamy dlaczego powstał kurs, z czego się składa i jakie ścieżki proponuje.

Tańszy od wdrożenia

Dostęp na 12 miesięcy

Wsparcie ekspertów ITrix

Aktualizacje i materiały

Kurs jest idealny dla firm, które...

Chcą mieć bazę szkoleń dla pracowników
Jeśli potrzebujesz szkolenia dla nowych pracowników lub doszkolenia obecnych z obsługi Bitrix24, nasz kurs to idealne rozwiązanie. 

Zapewnia stały dostęp do wiedzy o systemie, umożliwiając Ci uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców szkoleń

Pragną mieć pełną kontrolę nad procesem konfiguracji
"Od zera do Bitrix24 bohatera" to kurs dla Ciebie, jeśli chcesz dokładnie poznać procesy i funkcje Bitrix24 oraz nauczyć się ich konfigurować i edytować. 

Dzięki pełnej kontroli nad procesem konfiguracji, możesz uniezależnić się od zewnętrznych specjalistów 

Mają ograniczony budżet

Jeśli Twoja firma ma ograniczony budżet na wdrożenie Bitrix'a, ale zależy Ci na poprawnej konfiguracji systemu, wykorzystaj nasz kurs. 

Jest on tańszy od tradycyjnego wdrożenia i zapewnia dostęp do 158 odcinków poświęconych Bitrix'owi przez całe 12 miesięcy. Możesz je przeglądać i wdrażać w swoim własnym tempie

Mają Bitrix'a i chcą z niego korzystać

Firmy często posiadają Bitrix'a, ale nie wykorzystują jego pełnego potencjału, nie zdając sobie sprawy z większości jego możliwości. Niekiedy wdrożenie tego narzędzia jest niewłaściwie przeprowadzone, przez co nie jest ono odpowiednio dopasowane do procesów firmy. 

Nasz kurs pomoże Ci odkryć pełen zakres możliwości Bitrix24 i dostosować go do potrzeb Twojej firmy

Zostań Bitrix24 bohaterem! Kup kurs teraz

Czym jest kurs "Od zera do Bitrix24 bohatera"?

Aktualny i kompleksowy wideo-kurs

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą szkoleń i Złotym Partnerem Bitrix24, a nasz kurs "Od zera do Bitrix24 bohatera" został zaakceptowany przez Bitrix24.
Jest to pierwszy kompleksowy kurs o tym narzędziu w Polsce, który umożliwia samodzielne wdrożenie

Składa się z 17 modułów i 158 odcinków

Kurs składa się z 17 modułów, które możesz oglądać w dowolnej kolejności, oraz 158 odcinków, które stanowią niezależne instrukcje. Do każdego modułu także dołączyliśmy materiały dodatkowe, takie jak prezentacje pokazywane na nagraniach

60 min konsultacji 1na1 z ekspertem ITrix

W cenie kursu zyskujesz konsultację 1 na 1 z ekspertem ITrix. To oznacza, że możesz zadawać pytania i zgłaszać ewentualne problemy z konfiguracją lub dostosowaniem Bitrix'a, a nasz ekspert pomoże je rozwiązać

Przewodnik po wdrożeniu i skarbnica szkoleń

Jak już wspomnieliśmy powyżej, kurs możesz wykorzystać jako bazę szkoleń dla zespołu lub jako poradnik, który pozwoli Ci samodzielnie wdrożyć Bitrix24

Darmowe moduły i dostęp do kursu

Zanim zakupisz kurs, możesz bezpłatnie obejrzeć moduły, które umożliwią podstawową konfigurację Twojego Bitrix24 oraz zadań. 

Ponadto, masz możliwość zapoznać się z e-bookiem "Jak korzystać z kursu 'Od zera do Bitrix24 bohatera'", w którym prezentujemy korzystanie z platformy i omawiamy zawartość każdego modułu kursu.