Konsultacje Bitrix24 - pomóż nam sobie pomóc!

Porozmawiajmy!

Bezpłatna konsultacja to rozmowa z naszym ekspertem. Ty opowiesz nam, z jakimi problemami się zmagasz w swojej firmie, a my przedstawimy nasze pomysły, które pomogą rozwiązać Twoje problemy.

PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ TELEFONICZNIE, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O TWOICH POTRZEBACH I UMÓWIĆ DOGODNY TERMIN BEZPŁATNEJ KONSULTACJI Z NASZYM EKSPERTEM.

PODCZAS KRÓTKIEJ ROZMOWY TELEFONICZNEJ ZADAMY KILKA PYTAŃ, KTÓRE POZWOLĄ NAM PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KONSULTACJI TAK, ABY ROZMAWIAĆ O KONKRETACH, NIE MARNUJĄC TWOJEGO CENNEGO CZASU.

NA KONSULTACJI POROZMAWIAMY O TYM, JAK MOŻEMY CI POMÓC, ROZWIEJEMY EWENTUALNE WĄTPLIWOŚCI I ODPOWIEMY NA NURTUJĄCE PYTANIA. POKAŻEMY,  DOWIESZ SIĘ TEŻ, JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI ORAZ JAK DZIAŁA BITRIX24 W PRAKTYCE.


PO KONSULTACJI OTRZYMASZ OD NAS KRÓTKIE PODSUMOWANIE I SAM OCENISZ CZY SPEŁNIAMY TWOJE OCZEKIWANIA.

CRM form will load here

Często zadawane pytania - FAQ

Jaka wersja Bitrix24 będzie dla mnie najlepsza?

Odpowiedź to zależy na czym Ci zależy? Bitrix24 ma wiele funkcji, być może nie potrzebujesz korzystać z wszystkich. Chętnie pomożemy Ci wybrać wersję dostosowaną do Twoich potrzeb.

Chce zautomatyzować konkretny proces. Czy można to zrobić w Bitrix24?

Bitrix24 posiada wiele możliwości automatyzacji np. workflow, automatyczne procesy biznesowe. Wiesz co chcesz zautomatyzować? To super my wiemy jak to zrobić - porozmawiajmy

Jak zautomatyzować proces sprzedaży i zwiększyć jego efektywność?

Dobrym pierwszym krokiem jest analiza procesu sprzedaży, następnie poszukanie obszarów do optymalizacji w oparciu o Bitrix24, a na końcu wdrożenie. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem :)

Jak tworzyć raporty w Bitrix24, które ułatwią mi pracę?

Raport raczej nie kojarzy się z czymś pozytywnym. A co powiesz na automatyczne raporty, które są ważne dla osób decyzyjnych, jednocześnie nie będzie to udręka dla pracowników.

Chce zarządzać projektami i zadaniami w firmie. Jak to zrobić?

Jeden z podstawowych modułów w Bitrix24. Zadania są sercem każdego sytemu, sprawne ich zarządzanie jest fundamentem każdej firmy. Chętnie pokażemy jak to zrobić w Bitrix24.

Jak usprawnić pracę z Bitrix24?

Odpowiedzi na to pytanie jest wiele. Zbadamy twoje potrzeby i na darmowej konsultacji pokażemy jak w praktyce usprawnić pracę z Bitrix24.

Kto nam zaufał?

CRM form will load here
CRM form will load here

Wdrożenie, szkolenie, konsultacje Bitrix24

Skontaktuj się z nami!