Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

CO TO JEST BITRIX24?

Bitrix24 to oprogramowanie, które jest dostępne w wersjach chmurowych i lokalnych (serwerowych, „pudełkowych”).
Lista możliwości systemu jest bardzo duża, dlatego narzędzia są podzielone na 5 głównych modułów: CRM, Zadania i projekty, Centrum kontaktowe, Strony i sklepy, Biuro.

Bitrix zapewnia jedną wirtualną przestrzeń, w której wszyscy pracownicy mogą pracować bez korzystania z urządzeń lub programów innych firm.

Komunikacja, przechowywanie danych i informacje o interakcji z klientem to tylko mały opis funkcji CRM.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Poznaj klientów, którzy nam zaufali i wdrożyli Bitrix24 w swojej firmie

Przedsiębiorco, znasz te problemy?

To bolało 90% klientów, którzy się zwrócili do ITrix

Płacimy za narzędzia, z których nie korzystamy
Jeśli w firmie masz ZA DUŻO różnych programów, z których korzystasz raz na miesiąc i już sam nie wiesz co gdzie jest, a dodatkowo nęka Cię chaos informacyjny to Bitrix może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W ramach opłaty za licencję otrzymujesz dostęp do wszystkich modułów, które znajdziesz w jednym miejscu!
Jak skutecznie zarządzać firmą podczas nieobecności?

Podczas urlopu ciągle martwię się o bieżące sprawy w firmie. Myślę o tym, czy wszystkie oferty do klientów na pewno zostaną wysłane, czy dział marketingowy włączył kampanię oraz czy wszystkie zaplanowane spotkania z klientami się odbyły.

Gubię się w programach, z których korzystamy

Korzystamy z różnych narzędzi. Do komunikacji używamy Messengera, do zarządzania sprzedażą Jiry, spotkania organizujemy za pomocą Teams, a zadania przekazujemy przez maila.
Duża liczba różnych programów może powodować chaos. Często zdarza się, że zapominamy lub gubimy ważne kwestie, ponieważ brakuje nam jednego głównego miejsca do pracy i komunikacji.

Pracownik ma urlop, a nikt oprócz niego nie wie, jak wykonać zadanie

Jeden z pracowników zarządzał projektem budowlanym, zachorował i wziął tydzień wolnego. Niestety zadania nigdzie nie były rozplanowane! Nikt nie wiedział, co się dzieje, kto, jakie ma zadania i do kiedy. Musieliśmy szukać kontaktu do pracownika i prosić o pomoc.

Zdążyliśmy na czas, ale wszyscy się denerwowaliśmy, nie mogliśmy się skupić na pracy.

Poznaj rozwiązania na te problemy!

System na miarę potrzeb Twojej firmy!

Sprawdź poszczególne moduły Bitrix24

CRM

Pozyskuj i efektywnie zarządzaj leadami dzięki zaawansowanemu CRM, który automatycznie przypisuje odpowiednie leady pracownikom działu sprzedaży.

 • TWORZENIE LEADÓW I LEJKÓW
 • Telefonia
 • ANALIZA I STATYSTYKI

KOmunikacja

Skorzystaj z możliwości prowadzenia czatów prywatnych i grupowych, ułatwiając tym samym wymianę pomysłów oraz udostępnianie plików w firmie. 

 • PROFILE OSOBISTE
 • CZATY PRYWATNE i GRUPOWE
 • WYDAJNOŚĆ (KPI) PRACOWNIKÓW

ZADANIA I PROJEKTY

Szablony pozwalają oszczędzać czas na powtarzalnych czynnościach. Znajdziesz również narzędzia, takie jak diagramy Gantta i Kanban, do wizualizacji projektów.

 • Grupy robocze
 • Szablony zadań
 • cykliczne zadania

AUTOMATYZACJA I WORKFLOW

Skonfiguruj automatyczne procesy w firmie. Optymalizuj działania, eliminując powtarzalne zadania dzięki inteligentnym workflowom.

 • Automatyzacja zadań
 • Automatyzacja lejków
 • Tworzenie workflow'ów

KREATOR STRON I
e-commerce

Stwórz własną stronę internetową lub sklep za pomocą gotowych do edycji bloków i szablonów stron, bez potrzeby umiejętności kodowania.

 • Szablony stron
 • DARMOWY HOSTING I DOMENA
 • Chaty online

FIRMOWA BAZA WIEDZY i scrum

Wykorzystaj Scrum do zarządzania projektami, a firmowe bazy wiedzy będą idealnym miejscem do przechowywania i udostępniania informacji w firmie.

 • bazy wewnętrzne i zewnętrzne
 • Projekt scrum
 • Szablony baz wiedzy

Jaką wersję Bitrix wybrać?

Wybierz najlepszy plan dla siebie i Twojej firmy

Ładowanie cen Bitrix24. Czekaj...

Dlaczego warto wybrać Bitrix24?

Poznaj najważniejsze zalety systemu

Płatność za pakiet użytkowników

Model płatności Bitrix24 polega na opłacie za pakiet użytkowników, a nie za każdego pojedynczego. Dzięki stałej opłacie za pakiet, nie musisz się martwić, że dołączy kolejny pracownik do zespołu i będziesz musiał dopłacać za jego korzystanie z narzędzia.

WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Bitrix24 przechowuje bardzo dużo danych Twojej firmy, klientów i pracowników, dlatego stworzono zaawansowane metody bezpieczeństwa. Niektóre ustawienia bezpieczeństwa są aktywowane domyślne, a niektóre, takie jak, podwójne uwierzytelnianie (2FA), możesz włączyć dodatkowo.

WSZYSTKIE NARZĘDZIA W JEDNYM MIEJSCU

Bitrix24 to kompleksowy system! Zawiera on wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia firmy, zaczynając od CRM'a po zadania, projekty, czaty i wideokonferencje. Cała Twoja firma jest w jednym systemie, do którego masz dostęp nawet z poziomu telefonu.

SZYBKA REAKCJA WSPARCIA TECHNICZNEGO

Jakiekolwiek problemy ze swoim systemem możesz zgłaszać do Partnerów Bitrix24, m.in. do ITrix. Bardzo szybko odpowiadamy na zgłoszenia - w przypadku pilnych spraw nawet w niedzielę! Pamiętaj, aby wysyłając zgłoszenie szczegółowo opisać swój problem, żebyśmy mogli od razu zaproponować rozwiązanie.

Gwarancja jakości

Istnieje kilka sposobów na rozpoczęcie korzystania z systemu. Warto zauważyć, że program można kupić tylko od oficjalnych partnerów, a cena licencji od wszystkich partnerów jest jednakowa zgodnie z umową Bitrix.

Dlaczego warto kupić licencję od ITrix?

Ponad 100 wdrożeń zakończonych sukcesem

Dobrze znamy specyfikę działalności firm, ponieważ przeprowadziliśmy ponad 100 wdrożeń dla klientów z różnych branż, m.in. branży OZE, budowlanej, franczyzowej, nieruchomości, biur podróży, logistycznej i innych. Dlatego możemy adekwatnie ocenić potrzeby firmy i możliwości Bitrix24 oraz zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

darmowe wsparcie techniczne

W zależności od wybranej licencji każdy nasz klient dostaje darmowe godziny konsultacji. Jest to czas wyłącznie dla Was - możecie zadawać jakiekolwiek pytania odnośnie Bitrix24 i jego wdrożenia. Jeżeli nie wiecie od czego zacząć pracę w Bitrix24, to przeprowadzimy Was krok po kroku.

Więcej o nas znajdziesz na naszym blogu

Historia marki z ust założyciela - Jarka Kałasza

Poznajmy się lepiej!

Fajnie, że tutaj jesteś i chcesz nas poznać! Zatem wypada nam powiedzieć kilka słów o sobie! :) 

ITrix powstał na bazie doświadczeń założyciela Jarka Kałasza. Z Bitrix24 związany jest od 2017 roku. To właśnie wtedy rozpoczyna się przygoda z systemem Bitrix24.

Jarek: "Jest rok 2017 szukam systemu do mojej firmy. Zależy mi na tym, żeby system był kompleksowy - chce mieć wszystko w jednym miejscu. Taki cel mi przyświecał. Bitrix24 nadaję się do tego idealnie! Następnym krokiem był wybór firmy wdrożeniowej, po wielu rozmowach niestety żadna firma nie spełniła moich oczekiwań. Postanowiłem, że wdrożenie przeprowadzę samodzielnie! Przez ten czas popełniłem mnóstwo błędów. Każdy z nich czegoś mnie nauczył. Dzięki temu klienci ITrix otrzymują nie tylko sprawnie działający system, ale też lata naszych doświadczeń!".

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Poznaj opinie klientów ITrix

FAQ - Bitrix24

Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania klientów

Mam specyficzna branże i procesy - czy u mnie Bitrix się sprawdzi?

Bitrix jest elastycznym narzędziem, to znaczy, że niezależnie od branży możemy dostosować go do wymagań i potrzeb firmy.

Ale oczywiście ten system nie jest magiczną różdżką, która rozwiąże wszystkie problemy. Żeby ocenić, czy Bitrix jest dla Was, warto umówić się na darmową konsultację z ITrix i omówić najważniejsze zagadnienia i pytania.

Umówisz się na konsultację tutaj: https://itrix.pl/konsultacja/

Czy po zakupie licencji mogę od razu korzystać z systemu?

Tak, po aktywacji Twojej licencji przez Partnera Bitrix'a, możesz od razu korzystać z systemu.

Co jeśli będę chciał rozszerzyć swoją licencje w trakcie korzystania z systemu?

Jeżeli wystąpi taka potrzeba, wystarczy napisać do ITrix. Po opłacie wybranej licencji, rozszerzamy ją dla Twojego systemu w ciągu półgodziny.

Wszystkie dane wprowadzone do systemu zostaną zachowane, jedyne co się zmienia to liczba możliwości i funkcji, z których możesz korzystać.

Nie chce by każdy miał dostęp do wszystkiego? Czy mogę nadać różne poziomy dostępu?

Oczywiście! W Bitrix masz możliwość przydzielania uprawnień i dostępów jak do informacji, tak i poszczególnych narzędzi systemu. Jako administrator masz dostęp do wszystkiego, ale pracownicy mogą mieć różne poziomy dostępu do Bitrix24.

Czy można wdrożyć Bitrix24 samodzielnie?

Tak, możesz wdrożyć Bitrix'a samodzielnie. Do tego mogą Ci się przydać materiały, które znajdziesz w Internecie, lub szczegółowy kurs o samodzielnym wdrożeniu Bitrix24 od ITrix.


Jeżeli jesteś zainteresowany kursem, chcesz dowiedzieć się więcej i uzyskać darmowy dostęp do materiałów, możesz kliknąć tutaj: https://itrix.pl/blog/jak-samodzielnie-wdrozyc-bitrix24-kurs-o-bitrix24/ 

Gdzie mogę zamówić wdrożenie Bitrix24?

Wdrożeniem systemu Bitrix24 zajmuje się ITrix, jeżeli chcesz zamówić wdrożenie lub tylko przegadać jego szczegóły, umów się z nami na darmową konsultację: https://itrix.pl/konsultacja/ 

Czy będę w stanie korzystać z Bitrix'a w terenie za pomocą telefonu?

Tak, Bitrix24 posiada aplikację mobilną, w której znajdują się prawie wszystkie narzędzia, które są na wersji desktopowej. Masz dostęp do swojego Bitrix'a z każdego miejsca na świecie, gdzie jest Internet :)

Czy Bitrix24 jest bezpieczny? Gdzie znajdują się serwery Bitrix24?

Bitrix24 jest bezpieczny dla polskich firm. Wszystkie dane są przechowywane na serwerach w UE, które się znajdują we Frankfurcie (Niemcy). Bitrix24 korzysta z Amazon Web Services do hostowania danych i posiada odpowiednie certyfikaty.


Więcej o bezpieczeństwie Bitrix'a można przeczytać na oficjalnej stronie: https://www.bitrix24.pl/security/

Chcesz lepiej poznać Bitrix'a i ITrix?

Dowiedz się więcej na naszym blogu

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?
ZACZNIJ OD ROZMOWY Z NAMI :)

 • ROZMOWA - TO PIERWSZY KROK DO ROZWIĄZANIA TWOICH PROBLEMÓW, KTÓRY NIC CIĘ NIE KOSZTUJE.
 • NA DARMOWEJ KONSULTACJI POROZMAWIAMY O TWOICH PROBLEMACH I POTRZEBACH.
 • MASZ PYTANIA ODNOŚNIE BITRIX24? CHĘTNIE UDZIELIMY ODPOWIEDZI!

Wdrożenie, szkolenie, konsultacje Bitrix24

Skontaktuj się z nami!