Skontaktuj się z nami
+48 573 581 388

Szkolenia Bitrix24 

Co oferuje w ramach szkoleń ITrix - Złoty Partner Bitrix24 

Wprowadzenie do systemu

Prezentacja podstawowych funkcji systemu wraz z omówieniem ich oraz wstępne wdrażanie zespołu do pracy z Bitrixem! Bardzo ważny etap, gdyż często to właśnie początkowe oswojenie się z nowym programem jest najtrudniejsze.

Poznanie funkcjonalności Bitrixa

Przejście przez funkcjonalności, z których zespół będzie korzystał na co dzień, omówienie ich i przedstawienie sposobu ich działania w przystępny sposób. Punkt istotny ze względu na swoją wartość merytoryczną!

DOBRE PRAKTYKI

Bardzo ważny punkt! Czyli jak pracować tak, aby Bitrix faktycznie pomógł w codziennej pracy, i nie powodował od początku zbyt dużego przytłoczenia? Doradzamy i uczymy co i jak wykonywać, żeby się z Bitrixem zaprzyjaźnić.

Feedback

Zbieramy feedback od zespołu oraz odpowiadamy na niego. Podczas szkoleń nie jest to monolog czy prezentacja jednostronna. Regularnie angażujemy zespół czy też staramy badać się czy są jakieś wątpliwości i pytania, nurtujące team, który szkolimy .


Szukasz szkoleń Bitrix24?

Umów się na bezpłatną konsultację!


Pytania i odpowiedzi

Dla kogo są szkolenia Bitrix24?

Szkolenia Bitrix24 są dla pracowników i właścicieli firm, którzy działają z tym systemem. Szkolenia są niezbędne w przypadku, gdy firma chce szybko wdrożyć Bitrix24, wykorzystywać różne narzędzia i tworzyć procesy.

Ile kosztują szkolenia Bitrix24?

Szkolenia są wliczone w pakiety wdrożeniowe "Rozszerzony" i "Premium", dlatego płacąc za cały pakiet otrzymujesz pełną konfigurację Bitrix24, nasze wsparcie i szkolenia pracowników.

Jakie problemy firmy rozwiążą szkolenia Bitrix24?

  • Niepewność pracowników w działaniu z nowym systemem
  • Brak czasu na samodzielne zapoznanie się z możliwościami systemu
  • Brak wsparcia podczas działania z systemem, pracownicy nie mają u kogo się zapytać o techniczne aspekty pracy z Bitrix24

Co zyska firma, korzystając ze szkoleń Bitrix24?

  • Szkolenia przyspieszą proces przyzwyczajenia się pracowników do nowego narzędzia
  • W ramach współpracy wdrożymy potrzebne procesy, i pokażemy pracownikom od środka, jak to zrobić (jeżeli potrzebują tych technicznych aspektów w swojej pracy z Bitrix24)
  • Szkolenia pomogą zaoszczędzić czas, który spędzą pracownicy na poszukiwaniu informacji o pracy z systemem. Zamiast tego, warsztaty pomogą się skupić na zapamiętywaniu i wdrażaniu wiedzy ekspertów ITrix, działających z Bitrix24 od lat

Jak kupić szkolenia Bitrix24 od ITrix?

Jak już wspominaliśmy wcześniej, szkolenia są elementem pakietów wdrożeniowych "Rozszerzony" i "Premium", które zawierają także wsparcie i konfigurację Bitrix24.

Żeby ustalić, który pakiet wdrożeniowy będzie idealny dla Twojej firmy, musimy omówić jakie potrzeby ma firma.

Ustal to na darmowej konsultacji z naszym ekspertem, zaproponuje on konkretne rozwiązania, które będą odpowiadały potrzebom i problemom przedsiębiorstwa.

Umówić się na spotkanie możesz klikając w przycisk "Konsultacja z ekspertem", na grafice poniżej jest przedstawiona szczegółowa instrukcja

szkolenia-bitrix24

KONTAKT