Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

Poznaj projekt "nsm w praktyce"

Podejmujemy wyzwanie #WdrażamyNSM, ale chcemy zrobić to w sposób niestandardowy - "na żywym organizmie". Jako wierny słuchacz podcastu i przedsiębiorca, po każdym odcinku chciałem rzucić wszystko i zacząć realizować to, co przed chwilą usłyszałem, jednak gdy przychodziło do realizacji, to było już trudniej.

Łapałem się na myśli, ciekawe jak inne firmy to robią w praktyce!

Porównałbym to do procesu odchudzania: od oglądania "Chodakowskiej", nie schudniesz! Wiemy, że proces ten nie będzie idealny, ba nawet nie powinien!
Główną wartością tego projektu jest pokazanie na naszym przykładzie praktycznego wymiaru NSM! Wszystkie nasze działania w ramach tego projektu będziemy pokazywać w odcinkach na naszym kanale YouTube.

🎁 Prezent dla słuchaczy podcastu 🎁

Jeżeli chcesz otrzymać prezent, to uzupełnij poniższy formularz, a zostaniesz przekierowany na stronę z materiałami do pobrania.

Tu załadowany zostanie formularz CRM

“Nie trzeba być wielkim, aby zacząć, lecz trzeba zacząć, aby stać się wielkim”

Les Brown

założenia projektu

"Słuchaj i wdrażaj wiedzę"

Działanie jest wskaźnikiem zmian. Dlatego chcemy, żeby nasze nagrania pokazywały praktyczny wymiar wiedzy przekazanej we #WdrażamyNSM. 

Format: youtube

Wybraliśmy format video, bo uważamy, że w ten sposób najłatwiej będzie nam pokazać jak coś zrobiliśmy. Dodatkowe materiały udostępniamy w postaci notatek w strefie suplementów. 

"Done is better then perfect"
Mamy świadomość, że nie będzie to idealne, ale ma być autentyczne i praktyczne! Pewnie popełnimy sporo błędów, ale dzięki temu ktoś inny będzie mógł ich uniknąć. 
Od przedsiębiorcy dla przedsiębiorcy

Łatwiej jest realizować wyzwania jak ma się wsparcie w innych osobach. Jako społeczność związana z NSM wspieramy się, wymieniamy doświadczeniami, a w chwilach kryzysu inspirujemy do dalszych działań! 

Jak trenujemy?

Strefa 

wiedzy

Strefa wiedzy składa się z części merytorycznej - #wdrażamyNSM oraz naszych notatek do danego odcinka.  Tutaj planujemy i zapisujemy działania które będziemy realizacji w praktyce - jest to nasz plan treningu. 

strefa 

treningów

Plan zrobiony, czas na realizację! W strefie treningu znajduje się to co najważniejsze czyli video jak zrobiliśmy to w praktyce.  Tutaj opisujemy naszą drogę do wdrożenia NSM w myśl zasady "done is better then perfect" .

strefa 

suplementów

Trening oczywiście jest ważny, ale pomyśl jakie efekty możesz uzyskać, stosując do tego odpowiednie suplementy? :D
Dzielimy się z Wami materiałami, stworzonymi przez nas, które pomogły nam w realizacji danego odcinka w praktyce.  

SUBSKRYBUJ NAS NA YOUTUBE!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi odcinkami NSM w praktyce :D 

W komentarzach pod odcinkiem podziel się z nami jak wyglądała u Ciebie realizacja wyzwania  #WdrażamyNSM

zobacz najnowszy odcinek!

M25: Podsumowanie serii marketing wyzwania

Opis odcinka

Celem odcinka jest podsumowanie serii marketingowej wyzwania, a także dzielenie się wskazówkami o tym, jak najlepiej wykorzystać wiedzę wyzwania #wdrażamyNSM

link do podcastu

STREFA suplementów

Dzielimy się z Tobą naszymi suplami! Nam pomogły, mamy nadzieję, że Tobie też! :)

Notatki z odcinka

Plany treningowe

Mamy dużo odcinków, wszystkie tutaj się nie zmieściły. Zobacz wszystkie treningi, kliknij przycisk niżej! :)

spragniony wiedzy?

Dowiedz się o najnowszych treningach jako pierwszy i wyprzedź konkurencję

Newsletter wysyłamy nie częściej niż 1 raz w tygodniu, a znajdziecie w nim najważniejsze informacje oraz materiały dotyczące najnowszych odcinków :D

CRM form will load here
o nas

Poznajmy się :)

Nazywam się Jarek Kałasz i jestem przedsiębiorcą. 

W 2016, mając jedynie 22 lata, założyłem swoją pierwszą firmę GO4Robot. Popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy jako CEO (wtedy jeszcze nie było podcastu NSM :D). Jednak teraz to sobie cenię, ponieważ każdy taki błąd sporo mnie nauczył. Aktualnie GO4Robot ma się dobrze i cały czas się rozwija. 

W 2022 założyłem drugą  firmę ITrixi to w ramach niej będziemy realizować NSM w Praktyce.

Mimo, że ITrix jest młodą firmą to już po zaledwie paru miesiącach zostaliśmy złotym partnerem Bitrix24 w Polsce. Działamy w branży IT i zajmujemy się sprzedażą licencji oraz wdrożeniami Bitrix24 dla firm. Choć jesteśmy młodym zespołem, mamy dużo ambicji i chęci do działania. Jedną z naszych wartości jest "przekraczanie oczekiwań" zarówno wobec klientów, jak i nas samych. 

Lecisz z nami na trening?

KONTAKT