Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

Wdrożenia Bitrix24

Mam Bitrix24 i potrzebuję wdrożenia, ponieważ:

Chcę znać wszystkie funkcje Bitrix24

Twoja licencja Bitrix24 ma mnóstwo możliwości o których jeszcze nie znasz? Pokażemy Ci wszystkie funkcje Bitrix24, za które płacisz, a nie wykorzystujesz.

Mój Bitrix24 nie działa

Jeżeli u Ciebie pojawił się problem i godzinami poszukujesz rozwiązań, ale wciąż coś nie działa. Możesz oddelegować to zadanie nam, znamy system od środka i znajdziemy rozwiązanie, a Ty nie marnujesz czasu!

Mój zespół nie chce korzystać z Bitrix24

Praca z nowym narzędziem w firmie wymaga przyzwyczajenia pracowników. Może to być skomplikowane, jeżeli zostawić zespół sam sobie i nie przygotować procesu, który będzie wspierał pracowników w pracy z nowym systemem.

W ITrix zbudowaliśmy przemyślany proces, który pozwoli odciążyć Ciebie, a my przekażemy swoją wiedzę dotyczącą użytkowania i funkcjonalności Bitrix24 Twoim pracownikom.

Potrzebuje konkretne funkcjonalności Bitrix24

Każda firma jest unikalna, dlatego często potrzebuje indywidualnych rozwiązań i funkcji.

Wybierając wdrożenie Bitrix24 od ITrix tworzymy funkcje dopasowane do specyfiki i stylu pracy Twojej firmy.

WDROŻENIE BITRX24

Zebraliśmy najważniejsze informacje w jednym miejscu

Sprawdź jakie rozwiązania ma Bitrix24!

Zacznij od rozmowy z nami! Umów się na darmową konsultację

Konsultacja z ekspertem

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Co oferuje ITrix w ramach wdrożenia?

Jako Partner Bitrix24 w ramach wsparcia oferujemy:  

  • Kompleksową implementację rozwiązań ustalonych z klientem podczas konsultacji oraz rzetelnego zbadania jego potrzeb
  • Dzielenie się dobrymi praktykami na temat pracy z systemem oraz przeszkolenie zespołu, aby jak najlepiej można było w firmie wykorzystać możliwości Bitrixa
  • Wsparcie powdrożeniowe, które obejmuje poprawianie już wdrożonych rozwiązań i wdrażanie nowych, po zweryfikowaniu działania systemu w fazie testów oraz zebraniu konkretnego feedbacku od zespołu, który na nim pracuje

Dlaczego zlecenie wdrożenia Bitrix24 jest ważne? 

Kupując licencję Bitrix24 masz dostęp do wielu narzędzi Bitrix24, zaczynasz działać z systemem, wprowadzać dane i tworzyć nowe procesy.

Ale tak samo jak i w innych narzędziach, musisz zabezpieczyć swoje dane. Wyobraźmy, że Bitrix24 jest domem. Nie wystarczy tylko wstawić drzwi, należy ich zamknąć na klucz. Pierwszym krokiem w ramach wdrożenia ITrix to zabezpieczenie danych Twojej firmy.

Kolejnym ważnym etapem są szkolenia pracowników i wdrożenia potrzebnych procesów, ponieważ samodzielne zapoznanie się z technicznymi aspektami pracy w Bitrix24 może zająć bardzo dużo czasu.

Ile trwa wdrożenie Bitrix24 i ile kosztuje?

To zależy od wielkości firmy i rzeczy, które będą wdrażane. Zazwyczaj konkretną odpowiedź na to pytanie możemy dać na darmowej konsultacji, ponieważ musimy ustalić jakich funkcji Bitrix24 potrzebuje Państwa firma.

Cały proces trwa jednak zwykle od 1 miesiąca do 3 miesięcy. Szacowany koszt takiego wdrożenia powinien zmieścić się do 30 tysięcy złotych, lecz niewielkie wdrożenia możemy nawet wykonać "za darmo" - w cenie zakupu licencji i to od jego wielkości zależeć będzie również i koszt.

Dlaczego warto wybrać wdrożenie Bitrix24 od ITrix?

  1. ZYSK - naszą myślą przewodnią podczas wdrożeń jest zysk klienta - zarówno czasowy, jak i finansowy. Dobrymi przykładami takiego zysku są nasze case studies opublikowane na stronie internetowej
  2. DOŚWIADCZENIE - sami korzystamy z Bitrixa od kilku lat i wdrożyliśmy już rozwiązania dla wielu firm, z różnych branż, dążąc do ułatwiania im życia dzięki funkcjom Bitrix24
  3. WIĘCEJ NIŻ BITRIX24 - poza naszą wiedzą i działaniami wewnątrz systemu oferujemy także usługi związane z doradztwem dobrych praktyk korzystania z Bitrixa oraz codziennej pracy w firmie, tak by usprawnić wewnętrzne procesy od podszewki i używać Bitrixa jako codziennego ułatwienia, a nie tylko "kolejnej aplikacji" w firmie - ALL IN ONE! 

Jak umówić się na spotkanie?

Umówić się na konsultację można klikając w przycisk "Konsultacja z ekspertem", po wypełnieniu swoich danych kontaktowych należy poczekać na kontakt specjalisty ITrix.
wdrożenie-bitrix24