Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

Partner Bitrix24 

Złoty Partner Bitrix24 - ITrix

Partner Bitrix24 to wierny przyjaciel firm, które pracują z tym systemem. Jego misja polega na ułatwieniu i usprawnieniu użytkowania Bitrix24 tak, by wszystkie funkcje i możliwości narzędzia były maksymalnie wykorzystane na korzyść firmy.

Poniżej wyróżniamy 4 najważniejsze cechy niezawodnego Partnera Bitrix24:

SZYBKOŚĆ REAKCJI

Jedna z najważniejszych cech to dostępność i szybkość reakcji na zgłoszenia. Musisz rozumieć w których dniach i godzinach możesz odezwać się do Partnera z problemem i jak szybko zostanie on rozwiązany.

W ITrix jesteśmy dostępni 24/7, możesz pisać o swoim problemie nawet w niedzielę rano. Jeżeli temat jest pilny i wymaga natychmiastowej interwencji, zostanie on rozwiązany tego samego dnia. 

SZCZEROŚĆ

Prawie każdy z nas spotykał się z firmą, która wykorzystywała wszystkie metody i techniki - "oby tylko sprzedać". Takie traktowanie człowieka jako portfela jest bardzo dalekie od prawdziwych relacji partnerskich i biznesowych.

Dlatego jedna z wartości ITrix to konkretność. Nie będziemy obiecywać cudów na patyku, mówimy najszczerszą prawdę i dokładnie badamy potrzeby firmy, żeby zrozumieć czy i jakie rozwiązania możemy zaproponować.

JAKOŚĆ USŁUG

Na pierwszy rzut oka jest to bardzo ogólne pojęcie, ale już tłumaczymy. Jakość usług można zbadać nie tylko zaczynając współpracę z firmą, można, a raczej należy to sprawdzić wcześniej, na przykład na konsultacji.

To jak Partner Bitrix24 podchodzi do mniejszych i nie tak skomplikowanych rzeczy będzie charakteryzowało jego pracę z większymi zadaniami i projektami.

Zapraszamy na darmową konsultację z ITrix, na której to Państwo ocenicie nasze podejście do pracy.

KOMPETENTNOŚĆ

Bitrix24 to skomplikowane narzędzie pod względem technicznym, żeby szukać i tworzyć nowe procesy pod potrzeby każdej firmy, należy znać system od środka.

Warto zaznaczyć, że nie tylko aspekty techniczne są ważne, lecz także rozumienie działalności przedsiębiorstwa i innych aspektów biznesowych.

W ITrix klienci otrzymują praktyczną wiedzę i lata doświadczeń z systemem, także zapełniamy komunikację "właściciel z właścicielem", rozumiemy problemy i potrzeby firm i budujemy dla nich indywidualne rozwiązania.


Sprawdź jakie rozwiązania ma dla Ciebie Bitrix24 !

Umów się na darmową konsultację!


Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto wybrać ITrix?

Benefity, które oferuje ITrix:

  • wsparcie techniczne i edukacyjne, nawet jeżeli kupujesz licencję Bitrix24 bez wdrożenia, masz możliwość skorzystać z darmowych godzin konsultacji z ekspertami ITrix
  • dostępność 24/7
  • wystawienie polskiej faktury VAT

Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł na ten temat: Dlaczego warto wybrać licencję Bitrix24 od ITrix?

Jak wygląda początek współpracy z ITrix?

Krok 1: Po wypełnieniu formularza z klientem kontaktuje się nasz konsultant i bada jego potrzeby


Krok 2: Umawiamy się i przeprowadzamy bezpłatną konsultację, na której pokazujemy w praktyce działanie systemu na podstawie wcześniej przeprowadzonego badania

Krok 3: Przechodzimy do procesu wdrożeniowego

Czytaj dalej

Jakie są licencje Bitrix24?

Istnieje cztery rodzaje licencji Bitrix24:

  • Basic
  • Standard
  • Professional
  • Enterprise

Te licencje różnią się przede wszystkim dostępnością poszczególnych funkcji, a także liczbą użytkowników, która będzie korzystać z systemu.

Napisaliśmy artykuł dla Ciebie, w którym opisaliśmy Różnice w poszczególnych planach licencji Bitrix24

Jak umówić się na spotkanie?

Umówić się na konsultację można klikając w przycisk "Konsultacja z ekspertem", po wypełnieniu swoich danych kontaktowych należy poczekać na kontakt specjalisty ITrix.
partner-bitrix24

KONTAKT