Skontaktuj się z nami
+48 573 503 972

Bitrix24 - pomoc i wsparcie 

Mam Bitrix24 i potrzebuję wdrożenia, ponieważ

CHCĘ ZNAĆ WSZYSTKIE FUNKCJE BITRIX24

Twoja licencja Bitrix24 ma mnóstwo możliwości o których jeszcze nie znasz? Pokażemy Ci wszystkie funkcje Bitrix24, za które płacisz, a nie wykorzystujesz.

MÓJ BITRIX24 NIE DZIAŁA

Jeżeli u Ciebie pojawił się problem i godzinami poszukujesz rozwiązań, ale wciąż coś nie działa. Możesz oddelegować to zadanie nam, znamy system od środka i znajdziemy rozwiązanie, a Ty nie marnujesz czasu!

MÓJ ZESPÓŁ NIE CHCE KORZYSTAĆ Z BITRIX24

Praca z nowym narzędziem w firmie wymaga przyzwyczajenia pracowników. Może to być skomplikowane, jeżeli zostawić zespół sam sobie i nie przygotować procesu, który będzie wspierał pracowników w pracy z nowym systemem.

W ITrix zbudowaliśmy przemyślany proces, który pozwoli odciążyć Ciebie, a my przekażemy swoją wiedzę dotyczącą użytkowania i funkcjonalności Bitrix24 Twoim pracownikom.

NIE MAM POTRZEBNYCH MI FUNKCJONALNOŚCI BITRIX24

Każda firma jest unikalna, dlatego często potrzebuje indywidualnych rozwiązań i funkcji.

Wybierając wdrożenie Bitrix24 od ITrix tworzymy funkcje dopasowane do specyfiki i stylu pracy Twojej firmy.


Potrzebujesz wdrożenia Bitrix24?

Umów się na bezpłatną konsultację!


Pytania i odpowiedzi

Co oferuje ITrix w ramach wdrożenia?

Jako Partner Bitrix24 w ramach wsparcia oferujemy:  

  • Kompleksową implementację rozwiązań ustalonych z klientem podczas konsultacji oraz rzetelnego zbadania jego potrzeb
  • Dzielenie się dobrymi praktykami na temat pracy z systemem oraz przeszkolenie zespołu, aby jak najlepiej można było w firmie wykorzystać możliwości Bitrixa
  • Wsparcie powdrożeniowe, które obejmuje poprawianie już wdrożonych rozwiązań i wdrażanie nowych, po zweryfikowaniu działania systemu w fazie testów oraz zebraniu konkretnego feedbacku od zespołu, który na nim pracuje

Dlaczego zlecenie wdrożenia Bitrix24 jest ważne? 

Kupując licencję Bitrix24 masz dostęp do wielu narzędzi Bitrix24, zaczynasz działać z systemem, wprowadzać dane i tworzyć nowe procesy.

Ale tak samo jak i w innych narzędziach, musisz zabezpieczyć swoje dane. Wyobraźmy, że Bitrix24 jest domem. Nie wystarczy tylko wstawić drzwi, należy ich zamknąć na klucz. Pierwszym krokiem w ramach wdrożenia ITrix to zabezpieczenie danych Twojej firmy.

Kolejnym ważnym etapem są szkolenia pracowników i wdrożenia potrzebnych procesów, ponieważ samodzielne zapoznanie się z technicznymi aspektami pracy w Bitrix24 może zająć bardzo dużo czasu.

Ile trwa wdrożenie Bitrix24 i ile kosztuje?

To zależy od wielkości firmy i rzeczy, które będą wdrażane. Zazwyczaj konkretną odpowiedź na to pytanie możemy dać na darmowej konsultacji, ponieważ musimy ustalić jakich funkcji Bitrix24 potrzebuje Państwa firma.

Cały proces trwa jednak zwykle od 1 miesiąca do 3 miesięcy. Szacowany koszt takiego wdrożenia powinien zmieścić się do 30 tysięcy złotych, lecz niewielkie wdrożenia możemy nawet wykonać "za darmo" - w cenie zakupu licencji i to od jego wielkości zależeć będzie również i koszt.

Dlaczego warto wybrać wdrożenie Bitrix24 od ITrix?

  1. ZYSK - naszą myślą przewodnią podczas wdrożeń jest zysk klienta - zarówno czasowy, jak i finansowy. Dobrymi przykładami takiego zysku są nasze case studies opublikowane na stronie internetowej
  2. DOŚWIADCZENIE - sami korzystamy z Bitrixa od kilku lat i wdrożyliśmy już rozwiązania dla wielu firm, z różnych branż, dążąc do ułatwiania im życia dzięki funkcjom Bitrix24
  3. WIĘCEJ NIŻ BITRIX24 - poza naszą wiedzą i działaniami wewnątrz systemu oferujemy także usługi związane z doradztwem dobrych praktyk korzystania z Bitrixa oraz codziennej pracy w firmie, tak by usprawnić wewnętrzne procesy od podszewki i używać Bitrixa jako codziennego ułatwienia, a nie tylko "kolejnej aplikacji" w firmie - ALL IN ONE! 

Jak umówić się na spotkanie?

Umówić się na konsultację można klikając w przycisk "Konsultacja z ekspertem", po wypełnieniu swoich danych kontaktowych należy poczekać na kontakt specjalisty ITrix.
wdrożenie-bitrix24

Potrzebujesz wdrożenia Bitrix24, chcesz zaoszczędzić swój czas?

Umów darmową konsultację, a my zajmiemy się resztą!

Historie naszych klientów:

Potrzebujesz wsparcia, chcesz zaoszczędzić swój czas?

Umów darmową konsultację, a my zajmiemy się resztą!


SCANDAL.PL

BRANŻA: TURYSTYCZNA

CZASOCHŁONNE OFERTOWANIE DLA KLIENTÓW

Scandal.pl to biuro podróży, które oferuje wycieczki na Zanzibar. Zgłosiło się do nas z potrzebą skrócenia czasu tworzenia ofert. Stworzyliśmy specjalny formularz w Bitrix24, w którym klient zaznacza wszystkie informacje. Dokonaliśmy optymalizacji procesu sprzedaży. Czas na przygotowanie oferty zredukowaliśmy o 60 minut, co przy około 150 ofertach miesięcznie, daje oszczędność około 150 godzin. To jest jeden etat!

FASTSITE

BRANŻA: SOFTWARE HOUSE / IT

NIE MAM NARZĘDZI DO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ

FastSite to firma, która robi strony internetowe. Miało konkretny problem: Nie wiedziało ile i jakie projekty mają obecnie w lejku sprzedaży, ba w ogóle nie mieli lejka sprzedaży. Wykonaliśmy dla nich dedykowany lejek, wraz z indywidualnymi pola np. planowa liczba godzin. Dla właścicieli stworzyliśmy dedykowane raporty, dzięki temu mają dostęp do wszystkich informacji w ciągu kilku sekund.

MISSIONAIR

BRANŻA: HANDEL / ECOMMERCE

Problem z zadaniami i komunikacją

MissionAir Sp. z o. o. to firma z sektora e-commerce. Jak to często bywa przy szybkim rozwoju firmy, cierpi na tym komunikacja, która była rozproszona na wiele kanałów WhatsApp, mail i telefon. Zaprojektowaliśmy proces komunikacji, wykorzystując do tego Bitrix24. Czat pozwala na codzienną komunikację, a moduł zadania pozwala zarządzać tym, co dzieje się w firmie. Efekty były bardzo szybkie, zredukowaliśmy sytuację, w których ktoś zapomina, co miał zrobić, a komunikacja jest sprawniejsza.

QUMAN SP. Z O. O. SP. K.

BRANŻA: BUDOWLANA 

POTRZEBUJEMY SZKOLENIA Z BITRIX24

Quman to generalny wykonawca instalacji elektrycznych. Firma zatrudnia ponad 20 osób. Celem współpracy było dostosowanie Bitrix24 do potrzeb pracowników. Dodatkowo przeprowadziliśmy szkolenia w całej firmie, pokazując dobre praktyki. Szkolenia przyniosły założone efekty. Cała firma aktywnie korzysta z Bitrix24. Pamiętaj o złotej zasadzie, system jest tak dobry, jak ludzie którzy z niego korzystają!

Znasz te problemy?

My znamy ich rozwiązania!

Poznaj rozwiązania, które się sprawdziły w innych firmach!

Dowiedz się więcej w jaki sposób możesz wykorzystać funkcje Bitrix24!

Wdrożenie, szkolenie, konsultacje Bitrix24

Skontaktuj się z nami!