Skontaktuj się z nami

Bitrix24 - pomoc i wsparcie 

UŻYWAM BITRIX24 ALE:

NIE ZNAM WSZYSTKICH FUNKCJI BITRIX24

Zastanawiasz jak jeszcze możesz wykorzystać Bitrix w swojej firmie? Znasz podstawowe funkcje, ale nie masz pewności czy inne moduły Bitrix mogą być dla Ciebie przydatne?

COŚ NIE DZIAŁA W BITRIX24

Próbujesz skonfigurować narzędzia Bitrix, ale wciąż coś nie działa? Marnujesz kolejne godziny w poszukiwaniu rozwiązania? Nie masz pojęcia w czym jest problem?

MOI PRACOWNICY NIE CHCĄ KORZYSTAĆ Z BITRIX24

Wdrożyłeś Bitrix w swojej firmie, ale Twoi pracownicy nie są do niego przekonani? Nadal nie widzą korzyści z systemu albo uważają, że to kolejne narzędzie kontroli pracy? Jest Ci ciężko lub nie masz czasu, aby przekazać wiedzę dotyczącą użytkowania i funkcjonalności Bitrix swoim pracownikom?

BRAKUJE MI FUNKCJI "SZYTEJ NA MIARĘ"

Potrzebujesz pewnych funkcjonalności dopasowanych do specyfiki twojej firmy lub stylu pracy, spróbowałeś już wszystkich podstawowych narzędzi Bitrix, ale nadal nie znalazłeś rozwiązania, które by w 100% spełniło twoje oczekiwania?

Potrzebujesz wsparcia, chcesz zaoszczędzić swój czas?

Umów darmową konsultację, a my zajmiemy się resztą!

Potrzebujesz wsparcia, chcesz zaoszczędzić swój czas?

Umów darmową konsultację, a my zajmiemy się resztą!

Historie naszych klientów:

SCANDAL.PL

BRANŻA: TURYSTYCZNA

CZASOCHŁONNE OFERTOWANIE DLA KLIENTÓW

Scandal.pl to biuro podróży, które oferuje wycieczki na Zanzibar. Zgłosiło się do nas z potrzebą skrócenia czasu tworzenia ofert. Stworzyliśmy specjalny formularz w Bitrix24, w którym klient zaznacza wszystkie informacje. Dokonaliśmy optymalizacji procesu sprzedaży. Czas na przygotowanie oferty zredukowaliśmy o 60 minut, co przy około 150 ofertach miesięcznie, daje oszczędność około 150 godzin. To jest jeden etat!

FASTSITE

BRANŻA: SOFTWARE HOUSE / IT

NIE MAM NARZĘDZI DO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ

FastSite to firma, która robi strony internetowe. Miało konkretny problem: Nie wiedziało ile i jakie projekty mają obecnie w lejku sprzedaży, ba w ogóle nie mieli lejka sprzedaży. Wykonaliśmy dla nich dedykowany lejek, wraz z indywidualnymi pola np. planowa liczba godzin. Dla właścicieli stworzyliśmy dedykowane raporty, dzięki temu mają dostęp do wszystkich informacji w ciągu kilku sekund.

MISSIONAIR

BRANŻA: HANDEL / ECOMMERCE

Problem z zadaniami i komunikacją

MissionAir Sp. z o. o. to firma z sektora e-commerce. Jak to często bywa przy szybkim rozwoju firmy, cierpi na tym komunikacja, która była rozproszona na wiele kanałów WhatsApp, mail i telefon. Zaprojektowaliśmy proces komunikacji, wykorzystując do tego Bitrix24. Czat pozwala na codzienną komunikację, a moduł zadania pozwala zarządzać tym, co dzieje się w firmie. Efekty były bardzo szybkie, zredukowaliśmy sytuację, w których ktoś zapomina, co miał zrobić, a komunikacja jest sprawniejsza.

QUMAN SP. Z O. O. SP. K.

BRANŻA: BUDOWLANA 

POTRZEBUJEMY SZKOLENIA Z BITRIX24

Quman to generalny wykonawca instalacji elektrycznych. Firma zatrudnia ponad 20 osób. Celem współpracy było dostosowanie Bitrix24 do potrzeb pracowników. Dodatkowo przeprowadziliśmy szkolenia w całej firmie, pokazując dobre praktyki. Szkolenia przyniosły założone efekty. Cała firma aktywnie korzysta z Bitrix24. Pamiętaj o złotej zasadzie, system jest tak dobry, jak ludzie którzy z niego korzystają!

Znasz te problemy?

My znamy ich rozwiązania!

Poznaj rozwiązania, które się sprawdziły w innych firmach!

Dowiedz się więcej w jaki sposób możesz wykorzystać funkcje Bitrix24!

Wdrożenie, szkolenie, konsultacje Bitrix24

Skontaktuj się z nami!